Jesteś tutaj

26.01.2018 r Babski Comber

W dniu 26 stycznia 2018 roku w świetlicy wiejskiej w Rozmierce odbył się Babski Comber.Impreza organizowana jest już od dobrych kilku lat przez Panią Danutę Cichoń – przewodniczącą Rady Sołeckiej i członkini Odnowy Wsi Rozmierka, która nie szczędzi sił ażeby Babski Comber za każdym razem był bardziej wyjątkowy. W organizowaniu imprezy pomagały oczywiście jak zawsze inne aktywne panie.W ten wyjątkowy dzień panie jak co roku dopisały swą frekwencją, zebrały się w grupie 45 kobiet w różnorodnych przebraniach. Inwencja kobiet jak zawsze przeszła najśmielsze oczekiwanie. Kostiumy w tym roku były tak pomysłowe i zaskakujące, że niektóre panie były nie do rozpoznania. Humor jaki wszystkim towarzyszył i ochota do zabawy były naprawdę wyjątkowe. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Podczas spotkania zorganizowano dla uczestniczek wiele zabaw i konkursów.Nasze życie nie zawsze układa się tak jak byśmy chciały niekiedy jest pełne stresu, troski o bliskich, o budżet, pracę, zdrowie i zasługuje na taką formę relaksu.
Po tak hucznej imprezie jeszcze bardziej doceniamy domowe zacisza i obecność naszych bliskich.
Mam nadzieję, że w przyszłym roku również spotkamy się w jeszcze liczniejszym gronie Organizator Danuta Cichoń: "Drogie Panie serdecznie wam dziękuję za frekwencję oraz dobrą zabawę. Myślę, że taki rodzaj spotkania na zupełnym luzie jest nam bardzo potrzebny.
Ps. Nasi panowie którzy zostali w domu zaczęli się buntować – trzeba dla nich też coś takiego przygotować – obiecują panie, już niedługo.

kategoria: 
Rok: 

2012 C Romuald Kubik