Jesteś tutaj

Babski Comber AD 2014

W dniu 25 stycznia 2014 roku w świetlicy wiejskiej w Rozmierce odbył się Babski Comber.
Impreza organizowana jest już od kilku lat przez Panią Danutę Cichoń ? przewodniczącą Rady Sołeckiej i członkini Odnowy Wsi Rozmierka, która nie szczędzi sił ażeby Babski Comber za każdym razem był bardziej wyjątkowy. W organizowaniu imprezy pomagały oczywiście również inne panie.
W sobotę panie jak co roku dopisały swą frekwencją, zebrały się w grupie 32 kobiet w różnorodnych przebraniach. Inwencja kobiet jak zawsze przeszła najśmielsze oczekiwanie. Kostiumy były tak pomysłowe i zaskakujące, że niektóre panie były nie do rozpoznania. Humor jaki wszystkim towarzyszył i ochota do zabawy były naprawdę wyjątkowe. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Podczas spotkania zorganizowano dla uczestniczek wiele zabaw i konkursów.
Organizator Danuta Cichoń: "Drogie Panie serdecznie wam dziękuję za frekwencję oraz dobrą zabawę. Myślę, że taki rodzaj spotkania na zupełnym luzie jest nam bardzo potrzebny.
Nasze życie pełne stresu, troski o bliskich, o budżet, pracę, zdrowie i zasługuje na taką formę relaksu.
Po tak hucznej imprezie jeszcze bardziej doceniamy domowe zacisza i obecność naszych bliskich.
Mam nadzieję, że w przyszłym roku również spotkamy się w jeszcze liczniejszym gronie, a dochód przeznaczymy dla fundacji Słoneczko, której podopiecznym jest mieszkaniec niedalekiego Suchodańca.?

kk.

kategoria: 
Rok: 

2012 C Romuald Kubik