Jesteś tutaj

Byliśmy w Radiu Plus?

W dniach od 13 do 17 lutego 2012 r. o godz. 11.15 i 17.15 na antenie Radia Plus w ramach audycji ?Puls Regionu? były emitowane audycje o parafii Rozmierz, w czasie których na pytania odpowiadały osoby związane z nasza parafią.
Na podsumowanie całotygodniowej audycji w piątek do Opola pojechali: ks. Andrzej Kowolik, Róża Willim, Teresa Chudala, Danuta Cichoń, Artur Glinka i Piotr Smykała.
Na krótko przed audycją zostaliśmy poinformowani jak ma ona przebiegać, pomimo tego odbyła się w miłej i wspaniałej atmosferze, a co najważniejsze bez stresu.
No, i się zaczęło! Wybiła godzina 20.00 i rozpoczęła się audycja na ?żywo?. Redaktor prowadzący Artur Pieczarka przedstawił słuchaczom radia wszystkich uczestników audycji. Pierwszy na pytania redaktora opowiadał gospodarz parafii ks. proboszcz Andrzej Kowolik, a potem pozostali goście. Każdy z nich opowiadał o życiu parafialnym i wsi należących do parafii, o organizacjach działających na rzecz naszej społeczności i ich dokonaniach oraz o współpracy i programach partnerskich w których uczestniczą.

Zapraszamy do posłuchania całej audycji na stronie:
http://www.plus.opole.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=51...

kategoria: 
Rok: 

2012 C Romuald Kubik