Jesteś tutaj

Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe w Rozmierce.

Ostatnia część I etapu tworzenia Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowego w Rozmierce.

Dnia 16 Listopada 2019 r. o godz. 9:00 na naszej Górce koło remizy zebrała się 18-osobowa grupa mieszkańców, w tym również rodziny z dziećmi, aby wykonać ostatnie już prace w tym roku I etapu tworzenia Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowego w Rozmierce.

Sobotnie prace polegały na tym, że nasze Panie ponownie pomalowały impregnatem ławki przed zimą aby zachowały niezmieniony kolor, natomiast Panowie podzielili się na 2 grupy, pierwsza z nich sadziła wierzby wokół klombu przy alei lipowej i tam w następnym roku ma być sformowana z nich żywa wiata a druga część wierzb została posadzona i to gęściej odgradzając od reszty terenu słynną przepompownię opisaną przez naszych wielbicieli, zaś druga grupa Panow zamontowała grilla pyzy położonym na tym terenie kręgu.
Na koniec pracy grill - a jakże musiał być wypróbowany i dlatego wszyscy społecznicy urządzili sobie ognisko z pieczeniem kiełbasek, podczas którego ustalono kolejne etapy prac w roku przyszłym.
W sumie w tym roku przy budowie Centrum przepracowano ponad 200 godzin.

Fundusze na zakup ławek które otrzymaliśmy w ramach złożonego projektu do fundacji "Aktywni w regionie" Grupy Górażdże, jak i sam projekt zostały już rozliczone a projekt zamknięty.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za przekazany krąg na grilla, za wykonanie samego grilla oraz za udostępnienie wierzby energetycznej którą posadziliśmy na tym terenie.

Dziękujemy serdecznie wszystkim którzy w jakikolwiek sposób włożyli swój wkład
dla powstania tego centrum

Zarząd Towarzystwa na Rzecz Rozwoju Wsi „nasza Rozmierka”
Zarząd DFK – Rozmierka
Grupa Odnowy Wsi - Rozmierka

kategoria: 
Rok: 

2012 C Romuald Kubik