Jesteś tutaj

Dziennikarze Radia Plus Opole w parafii Rozmierz

Dnia 10 lutego 2012 r. w parafii Rozmierz p.w. św. Archanioła Michała dziennikarze Radia Plus z Opola ? Danuta Starzec i Sebastian Pec przygotowywali materiał o parafii do audycji radiowej. Na plebanii parafialnej w miłej i przyjemnej atmosferze odbyło się nagranie wypowiedzi każdego z uczestników do przygotowywanej audycji radiowej Puls Regionu. W spotkaniu uczestniczyli: proboszcz ks. Andrzej Kowolik, szef ministrantów ? Artur Glinka, sołtys Rozmierz ? Róża Willim, sołtys Jędryń ? Zofia Habasz, szefowa Amatorskiego Teatru ?Tradycja? ? Teresa Chudala, przewodnicząca Rady Sołeckiej i szefowa ?Caritas? ? Danuta Cichoń oraz lokalny miłośnik historii ? Piotr Smykała.
W najbliższym tygodniu ? od poniedziałku 13 lutego do piątku 17 lutego 2012 r. na antenie diecezjalnego Radia Plus Opole będą emitowane audycje o parafii Rozmierz.
Audycje można będzie słuchać codziennie o godz. 11.17 i 17.15, a w piątek 17 lutego o godz. 20.00 odbędzie się podsumowanie ? godzinna audycja ?na żywo?.
Audycji będzie można odsłuchać także na stronie internetowej: www.plus.opole.pl wybierając w zakładce ?audycje" ? PULS REGIONU i parafię w Rozmierzy.

Radia Plus Opole słuchać można na częstotliwości 107.9 FM oraz z nadajnika na Górze Św. Anny na częstotliwości 89.6 FM

Opracował: Piotr Smykała

kategoria: 
Rok: 

2012 C Romuald Kubik