Jesteś tutaj

Karnawałowy Bal Przebierańców dla dzieci i młodzieży

Dnia 27 stycznia 2012 roku w świetlicy wiejskiej w Rozmierce odbył się Karnawałowy Bal Przebierańców dla dzieci i młodzieży.

Uczestnicy balu bawili się w sali, którą własnoręcznie udekorowali kolorowymi serpentynami, wstążkami i balonikami. Na poczęstunek było to, co lubią najbardziej: cukierki, chipsy, chrupki, cola i inne napoje chłodzące ? a co! w karnawale można sobie przecież pozwolić na odrobinę szaleństwa :-)

W trakcie balu wszyscy tańczyli i śpiewali. Odbył się również turniej drużynowy oraz pokaz strojów karnawałowych. Dzieci i młodzież bawiła się między innymi w przebraniach: Indianina, Supermana, Pielęgniarki, Kowboja, Kominiarza, a także Wróżek i Czarownic. Za najlepszy został uznany strój Kominiarza, w którym wystąpił Łukasz Janik. Strój został wykonany własnoręcznie z pomocą rodziców.

Uczestnicy balu, należący do zespołu ?Silesia?, w ramach próby powtórzyli także swój repertuar, który jest prezentowany na różnych imprezach, konkursach i festynach.

Wspólnym zabawom i tańcom nie było końca. Wszyscy wspaniale się bawili i zapewniali, że kolejny taki bal (a może lepszy?) zorganizują w następnym roku.

Bal został z organizowany przez Bożenę Tarlińską i Ewelinę Hornik z zespołu DFK ?Silesia?. Jest on organizowany przez zespół już od kilku lat, zawsze w okresie ferii zimowych.

Rok: 

2012 C Romuald Kubik