Jesteś tutaj

Kolejne prace przy tworzeniu Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowego w Rozmierce. 2020

Już pracujemy dalej.....
Dnia 30 maja r. w sobotę o godz. 9:30 grupa ochotników z Rozmierki nareszcie ściągnęła drzewko majowe, które na boisku stało już od festynu w 2019 r.
Następnie na naszej Górce koło remizy ta sama paro-osobowa grupa mieszkańców wyplewiła teren wokół posadzonych w zeszłym roku gałęzi wierzby z której już wypuszczają pędy a P. Zbyszek dokończył koszenie trawy w miejscach trudnodostępnych.
Czekamy na efekty – czy wierzba będzie się rozrastała.

W dalszej części chcemy wybudować boisko do piłki plażowej (projekt oddany przez Zarząd Stowarzyszenia przez P. Gabrielę ) posadowić jeszcze ławki w dalszej części tego terenu, wybudować wiatę ze stolem i ławkami, posadzić kolejne drzewka , no i zamontować grill – który był już wypróbowany w zeszłym roku.
Teraz, gdy już mamy posadzone drzewka i ustawione ławki, teren pod przyszłe Centrum Rekreacyjno- Wypoczynkowe wygląda coraz lepiej; można już usiąść i odpocząć na ławeczce w otoczeniu przyrody. Zapraszamy,
Jednocześnie Zarząd Stowarzyszenia „Nasza Rozmierka’ wraz z Radą solecką oraz DFK a także Grupą Odnowy Wsi zapraszają wszystkich chętnych dnia: 20.06.2020 r tj. sobota o godz: 15:00 na górkę koło remizy na pierwszego w tym roku grilla na wolnym powietrzu.
Wpisowe 10,0 zł od osoby

zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 17.06.2020 (środa)

Zgłoszenia przyjmują:
P. Gabrieli Radziej,
Sołtys P. Joachim Kaczmarczyk;
P. Józefa Suchan

Serdecznie zapraszamy

kategoria: 
Rok: 

2012 C Romuald Kubik