Jesteś tutaj

LUMPENBAL - TO BYŁ BAL

10.02.2018 LUMPENBAL W ROZMIERCE
W sobotni wieczór 10 lutego 2018 roku w świetlicy wiejskiej w Rozmierce odbył się znowu pierwszy po 25 latach przerwy Lumpen Bal.
Jest to rodzaj zabawy karnawałowej w której biorą udział zarówno panie jak i mężczyźni, bawiąc się wspólnie w strojach przebierańców. Impreza zorganizowana była po raz pierwszy po 25 latach przerwy z inicjatywy Pani Danuty Cichoń – przewodniczącej Rady Sołeckiej i na prośbę Panów po to aby tradycji stało się za dość a także żeby Panowie nie siedzieli wiecznie w domu. W zorganizowaniu imprezy pomagały oczywiście również inne panie jak i panowie angażujący się w działalność wsi.
W sobotę frekwencja dopisała , zebrało się w grupie 46 Pań oraz Panów w różnorodnych przebraniach. Pomysłowość uczestników przeszła najśmielsze oczekiwanie. Kostiumy były tak pomysłowe i zaskakujące, że niektórzy byli nie do rozpoznania. Humor jaki wszystkim towarzyszył i ochota do zabawy były naprawdę wyjątkowe. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Podczas spotkania zorganizowano dla uczestników wiele zabaw i konkursów.
Organizator Pani Danuta Cichoń: "Drogie Panie i Panowie serdecznie wam dziękuję za frekwencję oraz dobrą zabawę. Mam nadzieję, że w przyszłym roku również spotkamy się na takim balu w jeszcze liczniejszym gronie

kategoria: 
Rok: 

2012 C Romuald Kubik