Jesteś tutaj

Piknik rodzinny ?Mama, Tata i Ja? w Rozmierce

Już kolejny raz z okazji Dnia Dziecka w niedzielę 31 maja o godzinie 15,00 na boisku sportowym odbył się piknik rodzinny ?Mama, Tata i Ja".
Piknik zorganizowany został przez Publiczne Przedszkole przy współpracy Sołtysa i Radę Sołecka, Grupę Odnowy Wsi i DFK Rozmierka.
Na boisku zebrało się sporo dorosłych oraz młodzieży i dzieci, panowała miła i wesoła atmosfera.

Na początku wystąpiły dzieci z przedszkola prezentując liczne tańce, piosenki i wiersze, a licznie zgromadzona publiczność nagrodziła je gromkimi brawami.
Po występach sołtys Jędryń Zofia Habasz i Lider Odnowy Wsi Rozmierka Józef Suchan poczęstowali słodyczami wszystkie dzieci biorące udział w imprezie.

Największą jednak niespodziankę sprawili dzieciom ich rodzice występując w sztuce pt. ?Książę szuka żony?. Sztukę przygotowali rodzice przedszkolaków z Rozmierki, Jędryń i Podborzan. Występ został zakończone gromkimi brawami tak ze strony widzów jak i dzieci, a Rada Sołecka ufundowała drobne upominki, które wręczyła Danutę Cichoń.
Następnie kierownictwo przedszkola zorganizowało różne zawody w których uczestniczyły zarówno dzieci jak i ich rodzice. Zawody te były nagradzane upominkami.
Dla każdego było to, co lubi jedni mieli coś dla ducha, inni dla ciała. Organizatorzy pikniku także zadbali o poczęstunek. Była kiełbasa z grilla, napoje ciepłe i zimne, ciasta i wiele łakoci dla naszych najmłodszych.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do zorganizowania tego festynu. Bez waszego zaangażowania społecznego nie było by to możliwe.
Organizatorzy jeszcze raz wszystkim dziękują.

Opracował: Piotr Smykała

kategoria: 
Rok: 

2012 C Romuald Kubik