Jesteś tutaj

„Plac zabaw- strefa rozrywki, relaksu i ekologii”

Za oknami jesień w pełni, a Stowarzyszenie „Nasza Rozmierka” ciągle pracuje. Od września, na naszym placu zabaw, trwa realizacja projektu „Plac zabaw- strefa rozrywki, relaksu i ekologii”, który został sfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Program Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.
W ramach tego zadania wolontariusze posadzili nowe krzewy i trawy ozdobne, które razem z kolejną Czytajką, tworzą piękny kącik relaksu. Dodatkowo zamontowano kolejne dwa urządzenia do zabawy dla naszych dzieci. Jest to ogromna podwójna huśtawka i bujaczek Żyrafa, które cieszą się ogromną popularnością wśród przedszkolaków. Korzystają z nich w pogodne jesienne dni. Dla nieco starszych użytkowników placu zabaw mamy również dwie duże ławki, na których można odpocząć i mieć oko na swoje pociechy.
Projekt ten jest ostatnim…ale w tym roku.
Mamy mnóstwo pomysłów na kolejne zadania, które pragniemy realizować w przyszłych latach. Nadal będziemy modernizować i upiększać tereny wiejskie i szkolne.
Tymczasem dziękujemy wszystkim wolontariuszom za dotychczasowe zaangażowanie i wszelkie prace społeczne. Jesteśmy z Was dumni.

kategoria: 
Rok: 

2012 C Romuald Kubik