Jesteś tutaj

„Rozmiereckie przedszkolaki to Eko-maniaki” - Piknik dla przedszkolaków

9 września, na naszym odnowionym placu zabaw, odbyło się jego uroczyste otwarcie, a zarazem zakończenie zadania: „Rozmiereckie przedszkolaki to Eko-maniaki”, dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Opolskiego.
W imprezie uczestniczyły dzieci z naszego przedszkola oraz zaproszone przedszkolaki z Chechła (woj. Śląskie) wraz z panią dyrektor- Reginą Wieczorek i opiekunkami. Miło nam było gościć również przedstawiciela Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi- pana Arkadiusza Głąba, który reprezentował również Urząd Marszałkowski w Opolu.
W trakcie kilkugodzinnej zabawy dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych, tanecznych i ekologicznych. Dzieci testowały naszą ścieżkę sensoryczną, co bardzo im się spodobało. Nie obyło się również bez testowania nowych urządzeń, z których dzieciaki były bardzo zadowolone.
Dla wszystkich członkinie Stowarzyszenia i mamy przedszkolaków przygotowały słodki poczęstunek: były pyszne swojskie ciasteczka, oponki, rożki z suchym mlekiem, soczki i napoje dla wszystkich, a na obiadek każdy otrzymał hot-doga. Dla nieco starszych była kawa i ciasto.
Na koniec zabawy przedszkolaki z Rozmierki i Chechła otrzymały pamiątkowe dyplomy z udział oraz drobny upominek w postaci smyczy, notesika i zakładki do książki, które były również formą promocji naszego Projektu.
W imieniu Stowarzyszenia dziękuję wszystkim, za te dwa miesiące „zabawy” społecznej przy realizacji tego Projektu oraz przygotowanie tak pięknej imprezy i poczęstunku.
A zaprzyjaźnione przedszkolaki i panią dyrektor serdecznie pozdrawiamy, dziękujemy za przybycie i do zobaczenia…

kategoria: 
Rok: 

2012 C Romuald Kubik