Jesteś tutaj

Rozmierka - Piknik rodzinny ?Mama, Tata i Ja"

Już kolejny raz z okazji Dnia Dziecka w sobotę 9 czerwca o godzinie 16,00 na boisku sportowym odbył się piknik rodzinny ?Mama, Tata i Ja". Piknik zorganizowany został przez Publiczne Przedszkole, Publiczną Szkołę Podstawową oraz Sołtysa i Radę Sołecka wsi Rozmierka.

Na początku wystąpiły dzieci z przedszkola prezentując liczne tańce, piosenki i wiersze, a licznie zgromadzona publiczność nagrodziła je gromkimi brawami. Następnie dzieci ze szkoły podstawowej przedstawiły także swój bardzo ciekawy repertuar tańcząc oraz śpiewając za co także zostali nagrodzeni brawami.

Po występach członkowie Rady Sołeckiej rozdali wszystkim dzieciom biorącym udział w imprezie słodycze.

Największą jednak niespodziankę sprawili dzieciom ich rodzice występując w sztuce pt. ?Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków". Występ został zakończone gromkimi brawami tak ze strony widzów jak i dzieci, a Rada Sołecka ufundowała kosz ze kwiatami, który został wręczony aktorom przez Danutę Cichoń i Józefa Suchana.

Następnie kierownictwo przedszkola oraz szkoły zorganizowało zawody w skakaniu na balonach w których uczestniczyły zarówno dzieci jak i ich rodzice. Zawody te były nagradzane upominkami.

Na boisku zebrało się sporo dorosłych oraz młodzieży i dzieci, panowała miła i wesoła atmosfera.

Dla każdego było to, co lubi jedni mieli coś dla ducha, inni dla ciała. Wielkich powodzeniem cieszyły się grillowana kiełbasa, ciasto, kawa i herbata oraz zimne napoje.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do zorganizowania tego festynu. Bez waszego zaangażowania społecznego nie było by to możliwe.
Organizatorzy jeszcze raz wszystkim dziękują.

kategoria: 
Rok: 

2012 C Romuald Kubik