Jesteś tutaj

Kolorowy wieczór w Rozmierce

W piątek, 26 sierpnia, na Górce w Rozmierce odbyła się impreza pt.: „Kolorowy Wieczór w Rozmierce”, która wieńczyła projekt realizowany przez Stowarzyszenie „Nasza Rozmierka” pt. "Świet(l)na sprawa, kolorowa zabawa.
Pogoda i ilość uczestników dopisała jak zawsze. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, zwłaszcza dla najmłodszych. Na początku wszyscy mogli pomalować swój kamień, zrobiło się naprawdę kolorowo. Następnie dzieci bawiły się w zapomniane już troszeczkę zabawy, jak: gra w Kolory czy Ciuciubabka. Jednak wszyscy z niecierpliwością czekali na punkt kulminacyjny, czyli zabawę z kolorowym, magicznym proszkiem. To było ekstra przeżycie, również dla dorosłych. Choć na chwilę wszyscy staliśmy się dziećmi i bawiliśmy się znakomicie. Gdy słonko powoli zachodziło, każde dziecko i młodzież, otrzymało w prezencie latarkę lub świecącą bransoletkę, aby jeszcze po zmroku bawić się dalej.
Na wszystkich uczestników czekały napoje, cukierki i kiełbaski z ogniska.
Dorośli, zwłaszcza nasza lokalna grupa siatkarzy, rozegrała kilka meczy w plażówkę.
Ten wieczór na długo zostanie w naszej pamięci, gdyż liczba uczestników, ich chęć zabawy i spędzenia z nami czasu, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.
W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego całego projektu. Do zobaczenia za rok w tym samym miejscu.
Projekt dofinansowany ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Stowarzyszenie Kraina św. Anny i środków Samorządu Województwa Opolskiego.

kategoria: 
Rok: 

2012 C Romuald Kubik