Jesteś tutaj

2023

2023

Życzenia Świąteczne

kategoria: 
Rok: 

Radosnych Świąt

kategoria: 
Rok: 

Wesołych Świąt

kategoria: 
Rok: 

Mikołaj

W zeszłym tygodniu wszystkie dzieci w Rozmierce, ale również na całym świecie, wypatrywały i wyczekiwały świętego Mikołaja. W naszej miejscowości miał On się pojawić na jarmarku bożonarodzeniowym. Jednak, niesprzyjająca aura: śnieg i silny wiatr, uniemożliwiły Mikołajowi przybycie do Rozmierki. Winne były również renifery, z Rudolfem na czele, które nie zmieniły swoich podkówek z letnich na zimowe.
Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. 5 grudnia, pan sołtys, przekazał informację, iż święty Mikołaj dostarczył do naszej świetlicy obiecane prezenty dla grzecznych dzieci i tych trochę mniej. Gdy na dworze zrobiło się ciemno, pomocnicy świętego i pana sołtysa rozwieźli podarunki dla najmłodszych mieszkańców wioski oraz pociech członków stowarzyszenia „Nasza Rozmierka”. Dzieci były zaskoczone i uradowane wizytą naszych elfów. Wszyscy dziękowali za prezenty.

kategoria: 
Rok: 

II Jarmark Bożonarodzeniowy

CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA…
3 grudnia, w Rozmierce, można już było poczuć atmosferę świąt Bożego Narodzenia, a to za sprawą odbywającego się II Jarmarku Bożonarodzeniowego, który miał miejsce właśnie w pierwszą niedzielę Adwentu.
Pod wiatą wiejską, sołtys wraz Radą Sołecką, Stowarzyszenie „Nasza Rozmierka” oraz Zespół Placówek Oświatowych, zorganizowali tę imprezę.
Przygotowania do tego wydarzenia rozpoczęły się już na początku listopada, kiedy to panie z rady rodziców szkoły i przedszkola piekły pierniki świąteczne. W tym roku padł rekord, upieczono ponad 200 dużych blach cukierniczych pysznych i aromatycznych ciasteczek, które zostały udekorowane również przez nasze panie.

kategoria: 
Rok: 

Uczniowie z Rozmierki zajęli III miejsce w Lidze Robotów

21 listopada, uczniowie klas: V, VI i VII Zespołu Placówek Oświatowych w Rozmierce, wzięli udział w zawodach LIGI ROBOTÓW, które odbyły się w Mysłowicach w ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości organizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.
Nasza drużyna była jedyną z powiatu strzeleckiego i jedną z dwudziestu z całego województwa opolskiego, która zakwalifikowała się do tego projektu.
Drużyny rywalizowały w trzech konkurencjach: programowaniu robota, budowie robota, który sam pokona 8 metrów wykorzystując do napędu jedynie „gumkę recepturkę” oraz w zadaniu praktycznym, które polegało na zaprogramowaniu robota tak, by z maty konkursowej pozbierał i przetransportwał w wyznaczone miejsce różne elementy.
Nasz 7-osobowy zespół, przygotowany przez pana Piotra Kiełbasę, bardzo dobrze poradził sobie z wszystkimi konkurencjami i finalnie zajął wysokie III miejsce.

kategoria: 
Rok: 

Zapraszamy na Jarmark

kategoria: 
Rok: 

Wycieczka do Drezna na Jarmark Świąteczny

Rada Sołecka sołectwa Rozmierka zaprasza na wycieczkę

DREZNO - JARMARK ŚWIĄTECZNY
9 GRUDNIA 2023 r. (Sobota)

W programie:
- spacer po Nowym Mieście
- zwiedzanie Starego Miasta
- czas wolny na Jarmarku Bożonarodzeniowym
Szczegóły na plakacie
cena: 250,00 zł
Zapisy: Karina Pandel, tel. 665 645 381

kategoria: 
Rok: 

Zapraszamy na zabawę andrzejkową

ZABAWA ANDRZEJKOWA 2023 !!!!
Wspaniała zabawa zbliża się wielkimi krokami!!!
Start: 18 listopada 2023 r. o godz. 19.00
Restauracja "BAJER" w Kadłubie
Zabawa z zespołem MUSIC ANGELS
Zapisy: 783 268 807 lub 665 645 381
W cenie biletu: dwie ciepłe kolacje, napoje, zimna płyta, kawa i ciasto

kategoria: 
Rok: 

Zbieramy talenciaki

Drodzy mieszkańcy!
Nasza szkoła bierze udział w akcji Lidla – "Szkoły Pełne Talentów".
Razem mamy szansę pozyskać wspaniałe i nowoczesne pomoce dydaktyczne!
Za każde wydane 50 złotych w Lidlu dostajecie jednego talenciaka. W zakupach musi się znaleźć co najmniej jeden owoc albo warzywo.
Jeśli macie talenciaki i chcecie je przypisać do naszej placówki, możecie zrobić to pod adresem:

https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040026351&fbclid=IwAR...

kategoria: 
Rok: 

Strony

2012 C Romuald Kubik