Jesteś tutaj

Nasze dzieciaki były na wycieczce w opolskim ZOO

Wspólne zdjęcie przed wyjazdem do Opola

W sobotnie przedpołudnie 21 czerwca dzieciaki i młodzież pojechała zwiedzić opolskie ZOO.
Przed wyjazdem zrobiliśmy wspólne zdjęcie a potem rozmiereckiego rynku wyruszyliśmy autokarem firmy Józefa Smykały w kierunku Opola.
Humory dopisywały przez cały czas pobytu w Opolu, choć pogoda była dość niepewna, bo w każdej chwili mógł spaść deszcz. Tak jednak się nie stało.
W opolskim ZOO uczestnicy po zwiedzeniu pawilonów i mniejszych wybiegów egzotycznych zwierząt, poszli na lody włoskie a potem dalej zobaczyć różne małe i duże zwierzęta. Można było zobaczyć zwierzęta groźne i niebezpieczne dla człowieka a także sympatyczne okazy.

W drodze powrotnej autokar prowadzony przez Józefa Smykały podjechał pod McDonald's. Każdy otrzymał zestaw Happy Meal z zabawką. Do Rozmierki powrócili przed godz. 14:00. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z wycieczki i podziękowali kierowcy za bezpieczną jazdę oraz jej organizatorom.
Było fajnie i wesoło.

Inicjatorami i organizatorami wycieczki byli członkowie zespołu Silesia z Rozmierki: Michaela Thomalla, Jan Thomalla, Justyna Manderla, Ewa Hornik, Bożena Ozimek, Agata Tarlińska. Starsi członkowie zespołu Silesia zadbali o opiekę nad młodszymi uczestnikami. W wycieczce do Opola uczestniczyło 21 osób.

Opracował: Piotr Smykała

Rok: 

2012 C Romuald Kubik