Jesteś tutaj

O zmroku piłka jest w toku

Wakacje się skończyły i powoli nasz projekt: „O zmroku piłka jest w toku. Dzieciaki i robale to nasi ziomale” dofinansowany ze środków programu Działaj Lokalnie Stowarzyszenia Kraina św. Anny również.
10 września na naszej Górce odbyła się impreza pod hasłem: Nocne granie w piłkę plażową i ognisko.
Liczba chętnych przeszła nasze oczekiwania, gdyż na wspólną zabawę zgłosiło się około 90 osób, nie tylko z Rozmierki, ale również z okolicznych wiosek, co nas bardzo ucieszyło.
Turniej plażówki rozpoczęli najmłodsi: przedszkolaki i klasy I-III szkoły podstawowej, następnie rozgrywki toczyły się w kategoriach młodzieżowych, starszych i mieszanych -damsko- męskich. Gra toczyła się do późnych godzin nocnych, dopóki komary nas nie zagryzły.
Dla najmłodszych przygotowaliśmy gry i zabawy przy muzyce. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal za udział w zawodach.
Na wszystkich uczestników, tych dużych i tych małych, czekały słodycze, napoje i oczywiście kiełbaska z grilla.
Dziękuję wszystkim członkom Stowarzyszenia, mieszkańcom, sponsorom, przedsiębiorcom lokalnym za tak wielkie zaangażowanie w realizację tego Zadania.
Jest nam miło, że ludzie doceniają to, co robimy i dziękują za miło spędzony czas. Na pewno będziemy organizować takie rozgrywki częściej.

kategoria: 
Rok: 

2012 C Romuald Kubik