Jesteś tutaj

Piknik rodzinny „Mama, Tata i Ja” 2018 w Rozmierce

Już czternasty raz z okazji Dnia Dziecka w niedzielę 3 maja 2018 ro godzinie 15,00 na boisku sportowym odbył się piknik rodzinny „Mama, Tata i Ja".
Na początku wystąpiły najmłodsze dzieci z przedszkola prezentując liczne tańce, piosenki i wiersze, po tych występach starsze przedszkolaki także zaprezentowały tańce oraz piosenki a licznie zgromadzona publiczność nagrodziła je gromkimi brawami.
Następnie już kolejną niespodziankę sprawili dzieciom ich rodzice występując w sztuce pt. „Królewna Śnieżka”. Sztukę przygotowali rodzice przedszkolaków z Rozmierki, Jędryń i Podborzan. Sztuka była bardzo śmieszna i wszyscy śmiali się do łez. Występ został zakończone gromkimi brawami tak ze strony widzów jak i dzieci.
Po tym przedstawieniu przebieg imprezy w swoje ręce wzięła zaproszona przez Kierownictwo przedszkola grupa „Wodzirejów” która zaprosiła dzieci na malowanie twarzy oraz zorganizowała także przy tym różne zawody w których uczestniczyły zarówno dzieci jak i ich rodzice. Zawody te były nagradzane upominkami.
Dla każdego było to, co lubi jedni mieli coś dla ducha, inni dla ciała. Była kiełbasa z grilla, napoje, kawa ,herbata oraz wiele rodzajów ciast które upiekły mamy naszych przedszkolaków.
Dzieci biorące udział w imprezie zostały poczęstowali słodyczami oraz lodami które ufundowała Rada Sołecka wraz z Sołtysem oraz DFK .
Na boisku zebrało się sporo dorosłych oraz młodzieży i dzieci, panowała miła i wesoła atmosfera.
Piknik zorganizowany został przez Publiczne Przedszkole przy współpracy Sołtysa i Rady Sołeckiej Grupy Odnowy Wsi oraz Mniejszości Niemieckiej z Rozmierki
Stroje dla przedszkolaków ufundował P. Piotr Długosz
Organizatorzy Dziękują wszystkim, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do zorganizowania tego festynu.

kategoria: 
Rok: 

2012 C Romuald Kubik