Jesteś tutaj

Sylwester 2015/2016

Za nami wyjątkowa noc, spędzona na prywatkach, balach i imprezach plenerowych.
Tak samo u nas na zaproszenie sołtysa i Rady Sołeckiej tak jak ostatnimi laty w sylwestrową noc po północy mieszkańcy Rozmierki zgromadzili się tym razem na boisku pod nowo już postawioną wiatą aby wspólnie przywitać nowy rok i wspólnie życzyć sobie spokoju, zdrowia i wszelkiej pomyślności w nowo nadchodzącym roku. Sołtys oraz Rada sołecka przygotowała muzykę aby uczestnicy imprezy mogli się wspólnie pobawić.
No i uczestnicy bawili się po raz pierwszy pod nową wiatą życzyli sobie wszystkiego dobrego w nowym roku. Na niebie rozbłysły sztuczne ognie. Pokaz trwał kilkanaście minut ale jak podkreślali uczestnicy Sylwestra pod gołym niebem warto było zaczekać na tak imponujące widowisko ognia i muzyki Mimo nie najlepszej pogody do wspólnej zabawy nie brakowało chętnych chcących spędzić tę wyjątkową noc wspólnie wśród mieszkańców oraz przybyłych gości.
Zabawa trwała 20 minut a na imprezę przybyło 26 uczestników
W roku 2013 uczestników na rynku którzy przywitali nowy Rok było ok. 200 a w 2014 r ponad 100

Sołtys i Rada Sołecka dziękują wszystkim uczestnikom którzy mimo nie najlepszej pogody przybyli na boisko a mieszkańcom wsi za tak liczny udział.

J.S.

kategoria: 
Rok: 

2012 C Romuald Kubik